نوازی: روی اشتباهات خودمان گل خوردیم

چهارشنبه | ۲۴ دی, ۱۳۹۹

مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: چند اشتباه داشتیم و متاسفانه روی همان اشتباهات هم گل خوردیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه شهرخودرو خراسان، محمد نوازی پس از شکست تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان اظهارکرد:ضمن خسته نباشید به هر دو تیم و تبریک به تیم نفت مسجد سلیمان، برخلاف جریان بازی ما گل خوردیم و دو سه اشتباه بچه گانه باعث گل خوردن ما شد.

وی ادامه داد:می توانستیم در این بازی بازنده نباشیم اما متاسفانه توپ های ما گل نمی شود اما وقتی بر حسب اتفاق توپ را لو می دهیم به راحتی دروازه مان باز می شود.

نوازی ادامه داد:امیدوارم که در بازی های آینده جبران کنیم. شرایط تیم ما خیلی خوب بود و فوتبال مان را روی زمین بازی کردیم. متاسفانه شرایط زمین برای این بازی مناسب نبود، برگزارکنندگان باید به این چیزها توجه کنند. فوتبال همین است و از روی اشتباهات خودمان گل خوردیم.

مربی تیم شهرخودرو درباره داوری این بازی گفت: داوری خوب بود، اما متاسفانه ۲۴ ساعت مانده به بازی داور را بدون هیچ توضیح و دلیلی عوض می کنند. نمی دانم که چه کسی باید پاسخگو باشد. امیدوارم که تصمیماتی که گرفته می شود شخصی و برای تیم های خاص نباشد. دلیل تغییر داور را نمی دانم.
نوازی ادامه داد: البته داور خوب سوت زد اما نمی دانم چرا داور بازی را عوض کردند. این اتفاق وقتی برای تیم های شهرستانی مثل شهرخودرو رخ می دهد، هیچ واکنشی نشان داده نمی شود. اگر چنین اتفاقی برای استقلال و پرسپولیس رخ می داد قطعا رسانه ای می شد و همه توضیح می دادند. خب به ما هم توضیح می دادند که دلیل این کار چه بوده است!؟
وی افزود: تیم ما تیم جوانی است و باید اشتباهات خود را کمتر کنند. این تیم فرصت میخواهد تا هماهنگ تر شود ، جوانی بازیکنان ما شاید تاوان داشته باشد اما مطمئن باشید این تیم در پایان فصل در رده خوبی قرار میگیرد. ما باید به آینده نگاه کنیم و نقاط ضعمان را برای بازی های آینده بر طرف کنیم.