” شهر مهمان دارد”، محصول مشترک و جدید شرکت شهرخودرو و شرکت سناباد خودرو توس

دوشنبه | ۱۷ خرداد, ۱۴۰۰

” شهر مهمان دارد”، محصول مشترک و جدید شرکت شهرخودرو و شرکت سناباد خودرو توس. این کراس اوور جدید اسکیلاس نام دارد و با نشان اختصاصیSKGکه مخففShahre Khodro Groupاست به زودی روانه بازار خواهد شد.
مجموعه شهرخودرو در جدیدترین فعالیت بعد از آماده سازی بسترهای تولید در کارخانه با سابقه سناباد خودرو توس در استان خراسان، به تازگی کراس اوورSKG Skillasرا با مجموعه کاملی از امکانات و مشخصات فنی قابل توجه آماده عرضه به بازار کرده است.
اسکیلاس کراس اووری ۴۳۶۰ میلیمتری مجهز به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو با حداکثر توان ۱۴۷ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۲۱۵ نیوتون متر است که از طریق یک گیربکس اتوماتیکCVTبا قابلیت تعویض دستی، نیرو را به محور جلو منتقل می کند. این کراس اوور جدید با فاصله ۲۵۵۰ میلیمتری بین دو محور در زمره بلندقامتان متوسط بازار قرار می گیرد و از نظر مشخصات فنی در سطح کراس اوور های میان رده بازار قرار می گیرد.
در بخش ایمنی اسکیلاس به مجموعه جامعی از تکنولوژی های مجهز شده که از آن جمله می توان به سیستم کنترل الکترونیکی پایداری ESP، سیستم کنترل کشش TCS، ترمز کمکی EBA، توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD و ترمز ضد قفل ABS در کنار ترمز پارک برقی و سیستم کنترل فشار باد تایرها TPMS اشاره کرد.سنسور پارک، دوربین دید عقب، دو کیسه هوا وسیستم ایزوفیکس از جمله دیگر مشخصات ایمنی این کراس اوور جدید بازار ایران است.
تجهیزات و امکانات رفاهی اسکیلاس این خودرو را به رقیبی مهم برای کراس اوور های موجود در بازار کشور بدل کرده است. سیستم ورود و استارت این خودرو بدون کلید است و سانروف پانورامیک نمای متفاوت به جلوه بیرونی خودرو و داخلی کابین بخشیده است. کروز کنترل، نمایشگر لمسی بزرگ، سیستم تهویه دیجیتال، آینه های برقی تاشو با گرم کن و صندلی چرم با تنظیم برقی از دیگر امکانات این کراس اوور جدید شهرخودرو و سناباد خودرو توس به شمار می آید.
SKG Skillas با نماد یوزپلنگ ایرانی جدیدترین کراس اوور بازار است با قیمتی رقابتی به بازار عرضه خواهد شد.